Otvoriť menu

Moderné lacné kúrenie - prídeme - položíme - sprevádzkujeme a vy už len bývate zdravo

Home  >  Kontakty

Kontakty

BIMARA s.r.o.

Rázusova 2
94901 Nitra
Slovenská republika

Kontaktná osoba:

Marian Rác

Mobil: +421 905 713 884
E-mail: bimara@bimara.sk

IČ: 35945214
DIČ: 2022033992
IČ DPH: SK2022033992

Zapísaná na Nitra, odd. Sro, vl.č. 16875/N.

Ako sa k nám dostaneteKONTAKTUJTE NÁS

PRÍLOHY

Môžete vložiť maximálne 5 súborov.
Maximálna veľkosť všetkých súborov celkom je 15 MB.
Povolené prípony súborov sú: PDF, JPG, JPEG, PNG, GIF, PDF.
Koľko je 3+2

Odoslaním tohto kontaktného formulára súhlasím a beriem na vedomie spracovanie osobných údajov podľa čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaním osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46 / ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov pre účel vytvorenie cenovej ponuky, prípadne objednávky).

* Povinné polia.

Firma BIMARA s.r.o., ktora má sídlo v Nitre a má celoslovenskú pôsobnosť, inštaluje už viac ako 7 rokov infračervené vykurovace fólie. A za tých 7 rokov sme nazbierali bohaté skúsenosti v oblasti tohto druhu podlahového vykurovania. A práve preto by sme Vás chceli osloviť a zároveň aj oboznámiť s novými produktmi v oblasti elektrického vykurovania, ktoré naša firma ponúka na Slovenskom trhu.

Firma sa zaoberá najnovšími technológiami v oblasti podlahového kúrenia. Máme množstvo zrealizovaných rodinných domom, či už murovaných, alebo drevostavieb, veľa rekonštrukcií, viacero skladových, alebo výrobných priestorov. K spokojnosti zákazníkov využívame najnovšie technológie elektrického podlahového vykurovania. Sú nimi samoregulačné infračervené fólie, ale aj odporové káble a rohože. Za viac ako sedem rokov pôsobenia na Slovenskom trhu neeviduje firma BIMARA s.r.o. žiadnu reklamáciu na tento druh Infračerveného vykurovania.

Veríme, že práve nami ponúkané produkty budú pre Vás zaujímavé ako po stránke cenovej, tak aj kvalitatívnej, pretože práve kombinácie cena, kvalita a hlavne dlhoročné profesionálne skúsenosti sú pre Vás, ako nášho zákazníka, na prvom mieste.

hore

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.   Viac informácií    Rozumiem