Otvoriť menu

Moderné lacné kúrenie - prídeme - položíme - sprevádzkujeme a vy už len bývate zdravo

Home  >  Realizácie  >  Starší rodinný dom Tuženice - rekonštrukcia a nové infračervené podlahové kúrenie

Starší rodinný dom Tuženice - rekonštrukcia a nové infračervené podlahové kúrenie

referencieStarší rodinný dom Tuženice - rekonštrukcia a nové infračervené podlahové kúrenie referencieStarší rodinný dom Tuženice - rekonštrukcia a nové infračervené podlahové kúrenie referencieStarší rodinný dom Tuženice - rekonštrukcia a nové infračervené podlahové kúrenie referencieStarší rodinný dom Tuženice - rekonštrukcia a nové infračervené podlahové kúrenie

Nový majiteľ rodinného domu v Tuženiciach sa rozhodol pre Infra vykurovanie nakoľko kúrenie spĺňa všetky jeho predstavy moderného vykurovania rodinných domov.

Do týchto priestorov sa rozhodli dať elektrické infra červené vykurovanie, nakoľko sa nebude dom využívať celý týždeň skôr cez víkendy tak ako sa bude riadiť diaľkovo cez vifi termostaty.   

Budova sa skladá z dvoch podlaží.

Druhé podkrovné podlažie sa bude realizovať neskôr.

 

Postup pri položení kúrenia:

  1. Zateplenie podlahy podlahovým polystyrénom.
  2. Na polystyrén sa položila odrazová izolácia, ktorá je veľmi dôležitá pri samotnom kúrení, ona zabezpečuje infa lúče, ktoré vychádzajú z vykurovacej fólie.
  3. Na odrazovú izoláciu sa poprepájala vykurovacia fólia EUROPEHEAT podľa požadovaných parametrov (tu sa použila fólia o výkone 110W na meter štvorcový a to preto, aby bolo kúrenie dostatočne flexibilné pri rýchlom spustení nakoľko sa nebude musieť dom udržiavať na vysokú teplotu)
  4. Následne sa vykurovacia fólia EUROPEHEAT zaliala poterovým anhydridom.
  5. Na povrch ako som už spomenul sa použila plávajúca podlaha.
predchádzajúca referencia
referencie
ďalšia referencia
hore

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.   Viac informácií    Rozumiem