Otvoriť menu

Moderné lacné kúrenie - prídeme - položíme - sprevádzkujeme a vy už len bývate zdravo

Home  >  Realizácie  >  Podlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň

Podlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň

referenciePodlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň referenciePodlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň referenciePodlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň referenciePodlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň referenciePodlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň referenciePodlahové kúrenie EUROPEHEAT-PTC - sobášna sieň

Magistrát Nového Mesta nad Váhom sa rozhodlo rekonštruovať existujúce priestory, ktoré sa nachádzajú na námestí v Novom Meste nad Váhom.

Do týchto priestorov sa rozhodli dať elektrické infra červené vykurovanie.

Budova sa skladá z dvoch podlaží:

Na vrchnom podlaží sa vykurovacia fólia EUROPEHEAT položila pod plávajúcu podlahu.

Na prízemí sa rozhodli ako povrchovú úpravu použiť veľkoplošnú dlažbu čo si aj tento komerčný priestor vyžaduje aj z architektonického hľadiska.

 

Postup pri položení kúrenia:

  1. Zateplenie podlahy podlahovým polystyrénom.
  2. Na polystyrén sa položila odrazová izolácia, ktorá je veľmi dôležitá pri samotnom kúrení, ona zabezpečuje, aby infa lúče, ktoré vychádzajú z vykurovacej fólie.
  3. Na odrazovú izoláciu sa poprepájala vykurovacia fólia EUROPEHEAT podľa požadovaných parametrov (tu sa použila fólia o výkone 110W na mater štvorcový a to preto, aby bolo kúrenie dostatočne flexibilné pri rýchlom spustení nakoľko sa nebude musieť sobášna sieň udržiavať na vysokú teplotu).
  4. Následne sa vykurovacia fólia EUROPEHEAT zaliala poterovým betónom.
  5. Na povrch ako som už spomenul sa použila veľkoplošná dlažba.
predchádzajúca referencia
referencie
ďalšia referencia
hore

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.   Viac informácií    Rozumiem