Otvoriť menu

Moderné lacné kúrenie - prídeme - položíme - sprevádzkujeme a vy už len bývate zdravo

Home  >  Realizácie  >  Spoločenský dom pre seniorov a občanov obce Reca

Spoločenský dom pre seniorov a občanov obce Reca

referencieSpoločenský dom pre seniorov a občanov obce Reca referencieSpoločenský dom pre seniorov a občanov obce Reca referencieSpoločenský dom pre seniorov a občanov obce Reca referencieSpoločenský dom pre seniorov a občanov obce Reca

Nakoľko v obci Reca máme už viac realizácii s veľkou spokojnosťou a firma ktorá realizuje opravu tejto stavby pozná našu odvedenú prácu, preto spolu s obcou Reca sa rozhodli pre Infra kúrenie.

Do týchto priestorov sa rozhodli dať elektrické infra červené vykurovanie pod betónový poter. 

 

Postup pri položení kúrenia:

  1. Zateplenie podlahy podlahovým polystyrénom.
  2. Na polystyrén sa položila odrazová izolácia, ktorá je veľmi dôležitá pri samotnom kúrení, ona zabezpečuje infa lúče, ktoré vychádzajú z vykurovacej fólie.
  3. Na odrazovú izoláciu sa poprepájala vykurovacia fólia EUROPEHEAT podľa požadovaných parametrov (tu sa použila fólia o výkone 110W na meter štvorcový a to preto, aby bolo kúrenie dostatočne flexibilné pri rýchlom spustení nakoľko sa nebude musieť dom udržiavať na vysokú teplotu)
  4. Následne sa vykurovacia fólia EUROPEHEAT zaliala poterovým anhydridom.
  5. Na povrch ako som už spomenul sa použila plávajúca podlaha.
predchádzajúca referencia
referencie
ďalšia referencia
hore

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.   Viac informácií    Rozumiem